חלופות לויאגרה טבעית

 

 

תפקוד לקוי של זיקפה הוא הגורם השכיח ביותר לבעיות זיקפה, מצב שיכול להופיע בכל המינים. זה לא בעיה בריאותית, אבל זה יכול להיות סימן אזהרה להתקף לב או שבץ. כאשר גברים מחפשים דרכים לשפר את העוצמה שלהם, הם פנו לתרופות צמחיות ומוצרים טבעיים, הידועים כטוניקה מינית. צמחי מרפא אלו שימשו ברפואה המסורתית במשך מאות שנים וכיום נעשה בהם שימוש בפרמקולוגיה מודרנית.

חומצת האמינו ציטרולין יכולה לעזור לגברים להשיג זקפות טובות יותר מכיוון שהיא מקדמת הרפיה של כלי הדם ומגבירה את זרימת הדם. מרכיב זה דומה לויאגרה, אך הוא טבעי ויכול לשמש גברים עם הפרעות זיקפה. מחקר שנערך לאחרונה על ידי הספרייה הלאומית לרפואה גילה ששתיית מיץ  ויאגרה אבטיח משפרת את הזקפה. הפרי הוא מקור מצוין לציטרולין, אך יש לעבד אותו לתרכובות פעילות לפני שייחשב כתחליף ויאגרה טבעי.

עשב סיני המכונה “עשב עז מיובל” הוא חלופה לויאגרה טבעית. חוקרים איטלקים הוכיחו שלתרכובת באבטיח יש את אותן השפעות כמו לויאגרה אבל היא הרבה יותר בטוחה. המחקר צפוי להתפרסם בכתב העת Journal of Natural Products. תוסף זה הוכרז כאלטרנטיבה זולה וטבעית יותר לויאגרה. לצמח זהה השפעה כמו לויאגרה ללא תופעות הלוואי השליליות. לתוספי התזונה יש תופעות לוואי מועטות או ללא תופעות לוואי וניתן להשתמש בהן על ידי גברים בכל הגילאים.

ישנם פירות רבים שמתנהגים כמו ויאגרה אך ללא אף אחת מתופעות הלוואי. אחת החלופות הטבעיות לויאגרה היא מיץ רימונים. הוא מכיל רמות גבוהות של נוגדי חמצון ומסייע להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. פרי נוסף שעובד כמו ויאגרה הוא אבטיח, שיש בו ציטרולינג, שמדביק את כלי הדם. זה מגביר את הארגינין בדם, כימיקל הנקרא תחמוצת חנקן. לחומר זה תפקידים חשובים בגוף הגברי. זה מגביר את הרגשות ומייצר זקפה חזקה יותר. ירקות עלים ירוקים הם גם מקור מצוין לויטמינים ומינרלים.

טונגקט עלי הוא עשב סיני שמתנהג כמו ויאגרה. זוהי אלטרנטיבה טבעית יעילה לויאגרה ואין לה תופעות לוואי. זה מגביר את זרימת הדם באזור איברי המין, בעוד מיץ רימונים יכול גם לעזור להפחית כאב. פרי זה שימש במשך מאות שנים כטוניק מיני לגברים. את המיץ שלו אפשר למצוא ברוב הסופרמרקטים. כמה פירות אחרים פועלים כוויאגרה טבעית.